У лютому в Запоріжжі відкрили безпечний простір, де можуть працювати волонтери, громадські організації, активісти та представники релокованих громад. Він стане місцем для проведення робочих зустрічей, тренінгів та консультацій. Одночасно простір може вміщувати до 40 людей.
Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Запорізьку міськраду.
Що передбачено у Центрі?
Тренінги для громадських активістів.
Консультації з розвитку громад, створення інформаційних ресурсів і покращення комунікації.
Безоплатні приміщення для релокованих громад та місцевих організацій.
Безпечний простір знаходиться в укритті ЦКП «Орбіта» за адресою: вул. В’ячеслава Зайцева, 9.
У минулому ми писали про те, що у центральному парку Запоріжжя вандали знищили літнє кафе.
Очікується, що цей проект принесе велику користь мешканцям Запоріжжя. У процесі роботи будуть запроваджуватися додаткові інновації, які допоможуть зробити процес ще якіснішим.


Також ми повідомляли про те, двом екс-поліцейським із Запоріжжя винесли вирок у справі про державну зраду.
