Якою стала нова схема погодинних відключень світла в Запоріжжі

Якою стала нова схема погодинних відключень світла в Запоріжжі

У Запоріжжі та області часто вимикали три черги електроенергії одночасно через складну ситуацію в об’єднаній енергосистемі. Це призводило до того, що перерви між відключеннями для окремих черг становили не більше двох годин, створюючи значні незручності для мешканців. Однак тепер ситуацію обіцяють виправити.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Запоріжжяобленерго.

У джерелі зазначено, що вже розроблено нову схему відключень світла, яка мінімізує незручності для споживачів. Згідно з новим графіком, наявність електроенергії передбачена не менше ніж на чотири години між вимушеними перервами, навіть у випадку одночасного вимкнення трьох черг.

 Особливості нової схеми

1. Чотиригодинні інтервали. Нова схема гарантує наявність електроенергії протягом чотирьох годин між відключеннями, що дає споживачам більше часу для виконання необхідних справ.

2. Графік наявності світла. У новій схемі чітко вказано періоди доби, коли споживачі можуть розраховувати на наявність електроенергії. Це відображається у вигляді білих клітинок у графіку.

3. Скорочення тривалості знеструмлень. Для деяких черг тривалість відключень може бути скорочена, що також сприятиме зменшенню незручностей.

У «Запоріжжяобленерго» підкреслюють, що графіки погодинних відключень електроенергії формуються щодня. Нова схема спрямована на те, щоб забезпечити споживачам більше передбачуваності та зручності у користуванні електроенергією, навіть у складних умовах енергосистеми.

Схему можна знайти за посиланням. Адреси кожної з черг — тут.

Нагадаємо, яка ситуація на курортах ТОТ Запорізької області у літній сезон?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *