Держоператор тилу переходить на нові стандарти пально-мастильних матеріалів

Держоператор тилу переходить на нові стандарти пально-мастильних матеріалів

Державний оператор тилу впроваджує сучасні стандарти пально-мастильних матеріалів і позбавляється спадку радянських часів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державний оператор тилу.

Як драйвер розвитку системи забезпечення Збройних сил України, ДОТ прибирає номенклатурні позиції радянського часу замінюючи їх якісними сучасними аналогами.

Відтак Держоператор тилу в напрямку пально-мастильних матеріалів закуповуватиме ORLESOL E 70/120, Rompetrol SE 75-115 чи інші аналоги розчинника Нефрас С2 80/120 для забезпечення потреб ЗСУ.

Зокрема ДОТ вперше оголосив процедуру закупівлі аналога розчинника нефрасу. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 2 липня. ДОТ запрошує потенційних постачальників до участі в процедурі.

За словами директора з управління закупівлями ДОТ Вікторії Виноградової, вектор роботи ДОТ – стандартизація пально-мастильних матеріалів з заходом.

“Відхід від радянського спадку має бути не тільки в техніці та зброї, а й у всьому забезпеченні Збройних сил України. Чим швидше ми позбудемось від старих номенклатур у сфері оборони, тим швидшою буде наша інтеграція з Європейським Союзом,” – зауважила Виноградова.

Як повідомляв Укрінформ, Державний оператор тилу вперше застосовує рамкові угоди для закупівель пально-мастильних матеріалів для Збройних сил України.

Фото: ДОТ

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *