Як окупація змінила знаменитий курорт Кирилівка (відео)

Як окупація змінила знаменитий курорт Кирилівка (відео)

Курортне селище Кирилівка, розташоване на березі Азовського моря у тимчасово окупованій частині Запорізької області, наразі виглядає майже безлюдним. На відео, яке з’явилося в мережі, видно, що пляж, який раніше був наповнений відпочиваючими, тепер майже порожній, попри чудову погоду.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на YouTube-канал медіа-центр IPC-Херсон.

Реальність курорту під окупацією

Як розповів голова ГО «Азовська гостинність» Денис Катюха, російські окупанти вже третій рік поспіль анонсують курортний сезон на окупованому Азовському узбережжі, обіцяючи розвиток туристичної інфраструктури. Проте, за його словами, реальність далека від обіцянок:

«Понад 90% баз відпочинку розграбовані, занедбані або використовуються для розміщення російських військових та найманців».

Катюха підкреслює, що росіяни намагаються залучити якомога більше людей до відпочинку на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), але це важко реалізувати через проблеми з безпекою та логістикою. Для порівняння він наводить Крим, куди з 2014 року відпочиваючі їдуть здебільшого за путівками, а не добровільно. Схожа ситуація склалася й на Азовському узбережжі, куди наразі вирушає ще менше людей.

Колись популярний курорт тепер пустує

До початку широкомасштабної війни Кирилівка приваблювала жителів лівобережжя України, зокрема Запоріжжя, Харкова, Донецької та Луганської областей. Після окупації на пляжах можна побачити хіба що мешканців найближчих міст — Мелітополя та Енергодара.

Більшість торговельних кіосків пустують, під численними навісами немає людей. Крім того, атракціони на пляжі не працюють, залишилися лише їхні остови. Колись живий та активний курорт зараз виглядає занедбаним і покинутим.

Кирилівка, яка була улюбленим місцем відпочинку для багатьох українців, зараз переживає важкі часи через російську окупацію. Незважаючи на чудову погоду, пляжі залишаються майже порожніми, а інфраструктура курорту зазнала значних збитків. Ситуація, що склалася, є черговим свідченням негативних наслідків окупації для мирного життя та економіки регіону.

Нагадаємо, чому та як РФ зібралася мобілізувати чоловіків віком від 60 до 65 років на ТОТ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *