Російські окупанти проводять політику заміщення корінного населення в захопленій Мелітопольщині. Вдалося встановити, які технології вони використовують для реалізації цього плану, та яка доля чекає багатьох мешканців ТОТ.
Про це повідомляє «РІА Мелітополь», передає «Всі вісті».
Місцевих жителів витісняють із міста та району, а на їх місце переселяють росіян.
«Державні програми» стимулюють українців переїжджати до віддалених російських регіонів. Натомість в Запорізьку область заманюють фахівців із Росії.
Росіяни охоче погоджуються переселитися в Запорізьку область, оскільки пропаганда переконує їх, що тут безпечно, а зарплати значно вищі за середні по країні.
Окупанти намагаються створити з Мелітополя вітрину «русского мира», вливаючи значні кошти в регіон.
Часто на спеціалізованих сайтах з’являються пропозиції від росіян про обмін осель з РФ на квартири у Мелітополі. Однак статистика про успішність такого плану РФ поки немає.

Нагадаємо, що вирішила РФ стосовно «націоналізації» земельних ділянок українців на ТОТ?
