Ціни на популярний в Україні овоч для салатів несподівано летять донизу

Ціни на популярний в Україні овоч для салатів несподівано летять донизу

Тепла погода прискорила дозрівання огірка, що вплинуло на пропозицію / фото ua.depositphotos.com

В Україні стрімко дешевшає популярний для салатів овоч. Тепличний огірок виробники продають від 55 гривень за кілограм.

Аналітики EastFruit пояснюють ситуацію, що склалася, сезонним збільшенням пропозиції на ринку, а ось рівень реалізації овоча досить низький.

«Місцеві оптові компанії та роздрібні мережі закуповують огірок виключно для поточних продажів, враховуючи досить невеликий термін реалізації цієї продукції. У результаті сьогодні українські тепличні комбінати пропонують огірок по 55-100 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

За словами виробників, тепла погода прискорила дозрівання огірка, а також на зниження ціни вплинуло збільшення пропозиції огірка з-під «плівки».

Ціни на продукти в Україні — прогноз

У травні ціни на яблука можуть зрости до 27 гривень за кілограм, а на виноград — до 285 гривень за кілограм. При цьому ціна на апельсини дійде до 75 гривень, на лимони — до 57 гривень, на банани — до 70 гривень, а мандарини — до 77 гривень.

Водночас українці можуть очікувати зниження ціни на овочі борщового набору завдяки збільшенню пропозиції овочів закритого ґрунту.

Крім того, аграрії прогнозують, що ціна на полуницю цьогоріч становитиме приблизно — від 60 до 80 гривень за кілограм, як і торік.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *