Яке покарання може чекати жителів ТОТ, які за гроші облаштовують оборонні споруди для РФ?

Яке покарання може чекати жителів ТОТ, які за гроші облаштовують оборонні споруди для РФ?

У Бердянську, який зараз перебуває під контролем окупантів, місцеві жителі, які допомагають ворогу в облаштуванні фортифікаційних споруд, стикаються з ризиком ув’язнення на термін від 10 років.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Телеграм канал «Бердянськ 24».

Окупанти активно залучають бердянців до риття окопів та облаштування оборонних смуг в районах Роботиного, Токмака та Мелітопольського району.

Незважаючи на очевидну загрозу кримінальної відповідальності, деякі місцеві мешканці не вважають свою діяльність незаконною та погоджуються на таку роботу за гроші.

Відповідно до отриманої інформації, такі дії однозначно підпадають під кримінальні статті про пособництво державі-агресору, що передбачає серйозне покарання.

Звіти також свідчать про агресивну агітацію з боку окупантів, які намагаються залучити мешканців Бердянська до участі в бойових діях. Це підтверджує не лише кримінальні ризики, а й потенційну загрозу для життя та безпеки.

Ця ситуація ще раз підкреслює необхідність усвідомлення мешканцями окупованих територій ризиків, пов’язаних із співпрацею з окупантами. Короткострокові вигоди не варто ризикувати через можливі довгострокові наслідки, які можуть включати втрату свободи.

Раніше ми повідомляли, як проходить будівництво захисних споруд у Запоріжжі?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *