Куди РФ почала активно перекидати техніку з Маріуполя, та як загрозу оцінюють експерти?

Куди РФ почала активно перекидати техніку з Маріуполя, та як загрозу оцінюють експерти?

За даними радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, в окупованому Маріуполі зафіксовано значне переміщення техніки у напрямку захопленого Бердянська у Запорізькій області.

Подробиці стосовно активізації окупантів повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Телеграм Андрющенко.

«Отже, ми спостерігаємо значне переміщення техніки в напрямку Бердянська. Різні типи маркування, включаючи символи «два трикутники» ФСБ Росії», — зазначив він.

За попередніми даними, цільові пункти — Приморськ і Токмак у Запорізькій області.

«Протягом останніх тижнів ми помічаємо значне посилення цього напряму як з боку живих бойових сил, так і з боку інженерно-логістичних підрозділів», — підкреслив радник мера.

Експерти зазначають, що РФ може піти у новий наступ після просихання землі та покращення погодних умов. Це є загрозою для ЗСУ, але оборона України дуже міцна, а РФ витратила вже багато сил.

Нагадаємо, що російські війська тимчасово захопили Маріуполь у лютому 2022 року під час широкомасштабного вторгнення до України. Попередньо повідомлялося, що окупанти зібрали біля Маріуполя значну кількість військових частин. У них новий «ідентифікаційний знак». Крім того, російські загарбники перекидають з Авдіївки до Маріуполя сотні одиниць техніки, яка зазнала пошкоджень для подальшої утилізації.

Раніше ми повідомляли, представник якого міста переміг на чемпіонаті України з богатирського багатоборства в 2024 році?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *