Ворог здійснив декілька пусків.
Додати LB.ua як бажане
джерело в Google

ППО Patriot
Російська армія вночі 29 червня спрямувала на Київ балістику. Відповідне повідомлення оприлюднили Повітряні сили.
Росіяни здійснили декілька пусків. Інші деталі поки невідомі.
Роботу ППО підтвердив міський голова столиці.
«У столиці працюють сили ППО. Перебувайте в укриттях!» – сказав він.
