Жінка померла в автомобілі швидкої.
Додати LB.ua як бажане
джерело в Google

Через російський обстріл на Сумщині загинула жінка, яка працювала на городі.
Про це у телеграмі написав начальник ОВА Олег Григоров.
«На жаль, внаслідок російської атаки на Сумщині загинула літня жінка Це мешканка Середино-Будської громади», – повідомив він.
Григоров розповів, що росіяни протягом дня атакували прикордонне місто. Під час одного з ударів жінка була на городі та отримала важке поранення.
Медики оперативно забрали постраждалу та надавали їй необхідну допомогу, але жінка померла в автомобілі швидкої.
Усі обставини та наслідки атаки з’ясовуються.
- Вчора у Сумській області внаслідок атак російських безпілотників травмовано 32 людини, серед яких троє дітей.
- Під час евакуації цивільних на Харківщині загинув поліцейський Роман Комаров
- РФ завдала ракетного удару по Зміївській громаді Харківщини, є жертва та поранені (оновлено)
- ФотоРосіяни били по Дніпропетровщині дронами, артилерією та бомбами. Є постраждалі
обстріли Сумська область війна з Росією
