Ворог використав балістику.
Додати LB.ua як бажане
джерело в Google

Ракета PAC 3 MSE комплексу Patriot
Увечері 25 червня російська армія запустила серію ракет на Київ. За інформацією Повітряних сил, ворог запустив балістику з півночі.
У місті працювала ППО, повідомив мер Віталій Кличко. Лунали вибухи.
«У Дарницькому районі уламки ракети впали на відкритій території. Екстрені служби прямують на місце», – сказав міський голова.
Реклама
У цьому районі загорілося складське приміщення.
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомив, що, ймовірно, кількість локацій з уламками більша.
«Інформація про постраждалих поки не надходила», – додав він.
- У Києві встановлять 33 рамки-розпилювачі води для охолодження в спеку
- На лівому березі Києва скасували екстрені відключення (оновлено)
- У Києві з 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у громадському транспорті буде платним, але зі знижкою 75%
Київ ППО Віталій Кличко Повітряні сили балістичні ракети
