Окупанти намагалися заховати ЗРГК у підземному укритті.
Додати LB.ua як бажане
джерело в Google

ракетна система ‘Панцир’
Безпілотники Департаменту активних дій ГУР МО знищили ЗРГК “Панцир-С2” на Запорізькому напрямку.
Про це розповіли у ГУР МОУ та опублікували знищення російської техніки.
“Окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники ДАД відпрацювали так, що техніка вигоріла вщент.
Нам дуже подобається, як воно горить, а росіяни бігають і метушаться”, – підкреслюють у розвідці.
- На Херсонщині п’ятеро цивільних зазнали поранень через російський терор
- Генштаб ЗСУ: у Воронежі уразили завод, що виробляє електроніку для ворожих ракет “Іскандер” та Х-101
- Головне за ніч та ранок понеділка, 22 червня: загибель родини на Сумщині, майже 250 боєзіткнень, ракетний удар по Одещині
війна з Росією втрати російських військ ГУР МО (Головне управління розвідки Міноборони)
