Відключення зафіксовані в двох районах міста.

Ввечері 11 червня окупанти атакували Запоріжжя безпілотниками. Внаслідок атаки знеструмлено близько 50 000 споживачів у двох районах міста.
Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Енергетики вже працюють над відновленням живлення.
Раніше Федоров повідомляв про загрозу ворожих ударних безпілотників та роботу ППО у Запоріжжі.
- Норвегія виділяє 100 мільйонів крон на відновлення Чорнобильської АЕС після російських атак
- Зеленський затвердив нову Концепцію боротьби з тероризмом в Україні
- Сили безпілотних систем уразили російські ЗРК, техніку та підстанції на ТОТ
Запоріжжя атака війна з Росією відключення світла
