Відключення світла: Укренерго збільшить обсяг обмежень з 13:00

Відключення світла: Укренерго збільшить обсяг обмежень з 13:00

В енергосистемі України станом на 21 червня заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби, а з 13:00 обсяг обмежень буде більшим.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Обмеження діють протягом доби. З 13:00 їхній обсяг буде збільшений. Причина — складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти", — йдеться у повідомленні.

В енергокомпанії зауважили, що внаслідок вже семи з початку цього року ракетних ударів ворога по українських електростанціях, через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи.

Вчора, 20 червня, для подолання дефіциту в енергосистемі, на запит «Укренерго» було активовано аварійне постачання електроенергії в Україну від оператора енергосистеми Польщі.

Впродовж п'ятниці, 21 червня, Україна імпортуватиме електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 27 573 МВт-год., з максимальною потужністю в окремі години до 1 620 МВт.

Експорт електроенергії не відбувається і не передбачається.

"Інформацію про те, як саме це вплине на графіки погодинних відключень в кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та їхніх майданчиках у соцмережах", — нагадали в Укренерго.

Як повідомлялося, унаслідок обстрілів на Донеччині знеструмлювалися підстанції і з шахти виводили працівників, на Херсонщині та Харківщині відключалися повітряні лінії обленерго.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *