Зміни у маршруті потягів до Польщі: стартував продаж квитків

Зміни у маршруті потягів до Польщі: стартував продаж квитків

колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, УНІАН

Державна «Укрзалізниця» запустила продажі квитків на Дорохуськ, який тимчасово стане кінцевою станцією для частини звичних потягів до/з Хелма. Причина – ремонти на польській залізниці, що стартують з 23 червня і триватимуть до кінця літа. Про це в Telegram повідомила прес-служба українського перевізника.

«Тому якщо ви подорожуєте до Варшави або Любліна пересадковими поїздами №23 Київ — Хелм, №93/94 Харків — Хелм та №120 Хелм — Дніпро, шукайте їх у застосунку за місцем призначення «Дорохуськ». Наш застосунок підказуватиме цю опцію при пошуку Варшави та Хелма», – заявили в «Укрзалізниці».

В компанії також зазначили, що у Дорохуську на час ремонтів прикордонно-митний контроль відбуватиметься у поїзді «Укрзалізниця». Квитки на пересадковий польський потяг з Дорохуська на Варшаву (через Хелм та Люблін) і у зворотному напрямку вже також доступні на сайті польського перевізника.

Відео дня

Новини «Української залізниці»

Раніше УНІАН писав, що з 23 червня по 31 серпня поїзди №23 Київ – Хелм, №93/94 Харків – Хелм та №120 Хелм – Дніпро будуть їздити до/з прикордонної станції Дорохуськ. Такі зміни пов’язані з проведенням ремонтних робіт на станції Хелм у Польщі.

«Укрзалізниця» також з 9 червня прискорить поїзд з Києва до Варшави. Час подорожі скоротиться на 1 годину 23 хвилини завдяки оптимізації прикордонно-митних операцій на станції Дорохуськ у Польщі.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *