Комунальні служби цілодобово працювали над наслідками російського обстрілу.

ДніпроГЕС
За 4 дні з моменту російського обстрілу 1 червня, рух греблею ДніпроГЕС відновили.
Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.
“За 4 дні від моменту ворожого обстрілу люди, які займалися відновленням руху, зробили неймовірне: Державна спеціальна служба транспорту, працівники станції, комунальники міста, підрядники ТОВ “Промисловий альпінізм” і ТОВ “Автомагістраль-Південь”, спеціалісти Українського інституту сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського,патрульна поліція,обласна та міська влада.
Всі працювали цілодобово, щоб мешканці Запоріжжя якомога швидше могли пересуватися між двома берегами безпечно і без заторів”, — поінформував Іван Федоров.
- Уранці 1 червня голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що ворог поцілив у один об’єкт інфраструктури. Є руйнування, також пошкоджені понад 20 будинків та соціальних закладів.
- Згодом стало відомо, що рух греблею ДніпроГЕС не відновлюватимуть найближчим часом.