Курс долара в Україні 25 травня: з’явився прогноз, що буде з валютою сьогодні

Курс долара в Україні 25 травня: з’явився прогноз, що буде з валютою сьогодні

НБУ встановив на 27 травня офіційний курс долара до гривні на рівні 40,12 грн/дол. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній у суботу, 25 травня, перебуватиме в межах досить широкого коридору: приймання від 39,80 до 40,20 грн/дол. і продаж від 40,25 до 40,65 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

А за курсом євро власники обмінників працюватимуть у межах цінників: приймання від 42,80 до 43,60 грн/євро і продаж від 43,65 до 44,15 грн/євро, вважає економіст.

«На тлі значного посилення тиску на гривню на міжбанку і на готівковому ринку, і за невизначеності подальшої поведінки регулятора в частині активнішого «притиснення» девальваційних сигналів на торгах, власники обмінників цими вихідними вирішать усе ж таки перестрахуватися», — упевнений експерт.

Відео дня

За його прогнозом, вони розширять спред між купівлею і продажем долара в більшості пунктів обміну до меж від 20 до 35 копійок, а щодо євро — в межах від 20 до 35-40 копійок.

«Найбільш агресивні з мереж обмінників виставлять спреди і по долару, і по євро в межах до 1 гривні. Певна гра «на підвищення», яка спостерігалася практично весь цей тиждень, збережеться», — додав Козирєв.

Курс долара в Україні на 27 травня

Нагадаємо, Національний банк України встановив на понеділок, 27 травня, офіційний курс долара до гривні на рівні 40,12 грн/дол., отже, гривня ослабла відразу на 20 копійок. Цей показник став черговим історичним максимумом курсу американської валюти.

А офіційний курс НБУ щодо євро встановлено на рівні 43,49 грн/євро, тобто гривня ослабла на 18 копійок.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *