Ціни на овочі поповзли вниз, але не всі: що подешевшало в Україні

Ціни на овочі поповзли вниз, але не всі: що подешевшало в Україні

Ціни на капусту поповзли вниз / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

Ціни на овочі в Україні змінилися різноспрямовано. Схожа ситуація і з фруктами та ягодами.

Аналітики Eats Fruit зазначили, що після двотижневого зниження цін почала дорожчати картопля. При цьому дорожче, ніж минулого тижня, продавали буряк і ріпчасту цибулю.

При цьому українські фермери почали продавати ранню капусту, що сприяло зниженню цін, як на ранній овоч, так і на капусту минулорічного врожаю. Варто зазначити, що ціни на моркву хоч не змінилися, але все ще рекордно низькі для весни.

Відео дня

Тепличні овочі минулого тижня дорожчали, а броколі, цвітна та пекінська капуста подешевшали. Також знизилися ціни на кабачок і редис, а ось часник, навпаки, додав у ціні.

Ціни на фрукти

Що стосується ягід і фруктів, то ситуація така — ціни на яблука, груші та лимон пішли в ріст, а ось вартість садової суниці (полуниці) знижується. Крім цього, дешевшають апельсини і мандарини.

Ціни на продукти в Україні — останні новини

Річна інфляція в Україні в березні сповільнилася до мінімуму з 2020 року і становила 3,2%. Водночас ціни на продукти та безалкогольні напої загалом знизилися на 0,2%, найбільше за місяць подешевшали яйця (на 16,4%), цукор (на 2,5%), олія (на 1,5%).

При цьому виконавчий директор Асоціації «Союз птахівників України» Сергій Карпенко зазначив, що традиційне збільшення попиту на яйцянапередодні Великодня істотно не вплине на ціну яєць.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *