Від початку року ворог обстріляв Сумщину понад чотири тисячі разів, — Клименко

Від початку року ворог обстріляв Сумщину понад чотири тисячі разів, — Клименко

За весь минулий рік кількість обстрілів сягала 6 тисяч.

міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко відвідав прикордонні населені пункти Сумської області, які постійно перебувають під ворожим обстрілом. Загалом від початку 2024 року ворог обстріляв регіон понад 4 тисячі разів.

Про візит на Сумщину Ігор Клименко написав у Telegram.

«Сумщина. Регіон, який межує з країною-терористом. Сьогодні провів насичений день у цій області. Відвідав прикордонні громади, які систематично піддаються обстрілам, зустрівся з нацгвардійцями, прикордонниками, поліцейськими, рятувальниками, місцевою владою», — пише Клименко.

За словами міністра МВС, від початку 2024-го Сумщину понад 4 тисячі разів обстрілював ворог. Для розуміння: за весь минулий рік кількість обстрілів сягала 6 тисяч.

Він також провів кілька оперативних нарад із керівництвом поліції та ДСНС Сумської області, сторони обговорили алгоритм дій під час обстрілу, евакуації цивільних, забезпечення засобами захисту та технікою. 

З командуванням Національної гвардії та Держприкордонслужби Клименко обговорив оперативну ситуацію в регіоні, реагування на дії ворога та положення на кордоні.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *