Чому обстріли Запорізької області посилилися, та про які плани РФ попередила Гуменюк?

Чому обстріли Запорізької області посилилися, та про які плани РФ попередила Гуменюк?

За даними начальниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк, російські сили оголошують свої наміри зайнятися так званим «звільненням» територій на півдні України. Однак насправді їхня армія тероризує ці регіони від Одеської до Запорізької області.

Як передає «Всі вісті» посилаючись на нову заяву Гуменюк, котра пролунала в ефірі FREEДОМ.

«Ми спостерігаємо, що напади росіян на Запоріжжя призвели до пошкодження промислових об’єктів. Це свідчить про те, що прифронтовий регіон, яким є Запорізька область, для ворога є серйозним дратівником, оскільки ці об’єкти підтримують економіку країни та фронт загалом», — підкреслила Гуменюк.

Вона також відзначила, що населення прифронтових регіонів піддавається психологічному тиску з боку противника. Таким чином РФ намагається змусити народ України просити владу піти на поступки заради припинення вогню.

«Росія не досягає успіхів у військових діях, тому вона поступово розхитує ситуацію всередині країни. Терористичні удари по регіонах глибокого тилу та прифронтовим територіям є частиною цього плану», — пояснила Гуменюк.

Нагадаємо, у МАТАГЕ встановили, чи є загроза великого вибуху на ЗАЕС після атаки дронів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *