У МАТАГЕ встановили, чи є загроза великого вибуху на ЗАЕС після атаки дронів

У МАТАГЕ встановили, чи є загроза великого вибуху на ЗАЕС після атаки дронів

В Міжнародному агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ) повідомили, що на Запорізьку атомну електростанцію (ЗАЕС) було здійснено атаку кількома дронами. Вже відомо про масштаби пошкоджень та особливості ситуації.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на звіт МАГАТЕ.

Представники МАГАТЕ виїхали на огляд трьох місць, які постраждали від ударів. За їхніми словами, один з безпілотників був спрямований на обладнання для спостереження та зв’язку в одному з шести корпусів реактора.

Під час знаходження на даху 6-го блоку реактора, російські війська відкрили вогонь по безпілотнику. Після цього стався вибух біля корпусу реактора.

Фахівці МАГАТЕ також помітили залишки дронів на двох інших місцях. Одне з них було поруч із лабораторією, де вони помітили кров’яні плями поруч із пошкодженим військовим транспортним засобом. Встановлено, що загрози великого вибоху немає.

Зауважимо, що раніше російські ЗМІ повідомляли про напад дронів на купол шостого енергоблока ЗАЕС, внаслідок чого було поранено трьох окупантів. Представник ГУР Андрій Юсов спростував причетність України до цього інциденту, наголошуючи, що подібні атаки на ЗАЕС та розташування військ на об’єкті є злочинною практикою окупантів. Зазначається, що РФ, скоріше за все, влаштувала імітацію атаки на ЗАЕС, щоб нанести репутаційний удар по Україні.

Варто нагадати, яким став старт навчання в укриттях Запорізької області?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *