Які продукти найкращі для заміни м’яса, та що радять враховувати лікарі?

Які продукти найкращі для заміни м’яса, та що радять враховувати лікарі?

У світі, де дедалі більше людей обирають вегетаріанство або веганство, питання заміни м’яса в раціоні стає все актуальнішим. Дослідження показують, що раціон без м’яса може бути корисним для здоров’я, але важливо забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами.

Про кращі альтернативи м’яса повідомляє «Всі вісті», посилаючись на «24 канал».

Однакове білок, різні джерела

Один з найважливіших аспектів вегетаріанської дієти — це отримання достатньої кількості білка. Хоча м’ясо є одним з головних джерел білка для багатьох людей, вегетаріанці та вегани можуть замінити його іншими продуктами.

Багато рослинних продуктів містять білок, який може забезпечити організм необхідними амінокислотами. Зокрема, соя, квіноа, горох, лущений горіх, чорний боб та насіння чіа — це лише деякі з варіантів, які можуть стати відмінним джерелом білка для вегетаріанців та веганів.

Важливі вітаміни та мінерали

Однак, крім білка, важливо звернути увагу на інші поживні речовини, які зазвичай містяться у м’ясі. Зокрема, вітамін B12, залізо та цинк — це важливі компоненти, які можуть бути відсутніми у вегетаріанському або веганському раціоні.

Лікарі та дієтологи рекомендують вегетаріанцям та веганам звернути увагу на вживання продуктів, що містять ці поживні речовини. Наприклад, вегетаріанці можуть включити в раціон молочні продукти, яйця та мед, які є джерелом вітаміну B12. А вегани можуть скористатися штучно збагаченими продуктами або використанням вітаміну B12.

В якості джерела для покупки вітамінів та інших корисних товарів варто звернути увагу на сайт iHerb. Популярний лікар Євгеній Комаровський радить саме цей бренд. Цікаво, що Комаровський розповів, які саме товари він покупає на iHerb. Дізнатися деталі можна натиснувши на посилання Комаровский iHerb.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *