Який тип навчання введуть у Запоріжжі через війну, та у чому його переваги?

Який тип навчання введуть у Запоріжжі через війну, та у чому його переваги?

Планується запровадження змішаного навчання у школах Запоріжжя найближчим часом. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров. Запорізька область вже два роки стикається з онлайн-навчанням для 40 тисяч учнів через часті повітряні тривоги, які змушують переривати уроки і тривають понад 6 годин щодня. Відповідно до Федорова, якість освіти в таких умовах під сумнівом.

Подробиці повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Телеграм Федорова.

Федоров зазначив, що ініціативу про перехід до змішаного формату навчання підтримали батьки, які бажають проведення базових предметів в офлайні прямо в укриттях. За його словами, директори шкіл також підтримують цю ідею.

Процес впровадження змішаного навчання обговорювався з участю батьків, директорів шкіл, обласного департаменту освіти, міської влади, Нацполіції та ДСНС. Рятувальники, поліцейські та міські служби оглядають школи, де укриття готові для змішаного навчання.

Голова ОВА підкреслив, що процес запровадження змішаного формату буде поетапним, з урахуванням думок всіх учасників освітнього процесу, включаючи дітей, батьків, педагогів та служби безпеки. У Запоріжжі та Запорізькому районі більшість шкіл проводить дистанційне навчання, і до недавнього часу уроки переривалися під час тривог. Відтак, ініціатива батьків про дозвіл продовження онлайн-уроків під час тривог була розглянута. Також обговорювалася можливість переведення до змішаного формату близько півсотні шкіл з укриттями.

Нагадаємо, куди РФ почала активно перекидати техніку з Маріуполя, та як загрозу оцінюють експерти?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *