Армія РФ намагається вибити українські підрозділи із зайнятих позицій.

Ворог не полишає намірів вибити українські підрозділи із зайнятих позицій, саме тому посилив авіаудари та застосовують велику кількість ударних дронів.
Про це повідомляють у пресцентрі Сил оборони півдня.
“Окупанти не припиняють аеророзвідку, тиснуть артилерійськими обстрілами, поновили практику авіаційних ударів, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів”, — ідеться в повідомленні.
За добу окупанти здійснили чотири штурми на Оріхівському напрямку, з яких два у районі Малої Токмачки та два у районі Старомайорського.
Сили оборони продовжують здійснювати комплексні заходи з утримання та укріплення позицій.