В енергосистемі дефіциту немає, Україна надавала аварійну допомогу Польщі — Міненерго

В енергосистемі дефіциту немає, Україна надавала аварійну допомогу Польщі — Міненерго

В енергосистемі України станом на 2 березня дефіцит електроенергії відсутній, наявні резерви генерації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

Дефіцит в енергосистемі не фіксується. 1 березня на запит Польщі Україна надавала аварійну допомогу польській енергосистемі з 10:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00 сумарною величиною 1540 МВт/год.

У резерві 11 блоків і три корпуси генеруючого обладнання ТЕС і ТЕЦ, які будуть задіяні у разі потреби. Також планується комерційний імпорт та експорт електроенергії.

Через бойові дії відключилась повітряна лінія 110 кВ у прифронтовому районі Харківської області, внаслідок чого знеструмилась підстанція 110 кВ, яка живить побутових споживачів. Усі абоненти заживлені протягом години.
 

Також у Харківській області пошкоджений сталевий надземний розподільний газопровід, припинене газопостачання до чотирьох населених пунктів більш як 350 абонентам.

У Чернігівській області стався обстріл повітряних ліній 0,4 кВ у двох громадах, характер та перелік пошкоджень встановлюється, є знеструмлені споживачі.

У прогоні опор ПЛ 330 кВ у Запорізькій області виявлено розкрадання понад 16 км проводу і 1,7 км грозотросу. Ділянка була без напруги. На місце викликали поліцію.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 153 МВт/год, також передбачається експорт до Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини – до 8779 МВт/год.

Як повідомляв Укрінформ, українські ТЕС та ТЕЦ мають достатньо залишків вугілля на складах для успішного завершення опалювального сезону.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *