За ініціативи БЕБ до санкційного списку внесли 10 російських суб’єктів

За матеріалами Бюро економічної безпеки Указом Президента України застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи щодо 5 юридичних та 5 фізичних осіб, які причетні до виготовлення російських дронів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба БЕБ.

"Російські компанії, які в обхід введених санкцій, здійснювали поставки комплектуючих для виробництва дронів-камікадзе «Ланцет», встановили аналітики БЕБ. Зокрема йдеться про «Концерн Калашнікова» та повʼязані з ним компанії та особи", — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, відповідно до Закону України «Про санкції» до органів, що можуть застосовувати, скасовувати та вносити зміни до санкцій, відносяться лише Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Національний банк України та Служба безпеки України. Водночас, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, Бюро економічної безпеки України є субʼєктом забезпечення реалізації санкційної політики.

Наразі триває робота над включенням БЕБ до переліку центральних органів виконавчої влади, які є суб’єктом застосовування, скасування та внесення змін до санкцій.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *