22 січня 2025 року стало непростим днем для мешканців Запоріжжя та області. Через значні пошкодження енергетичної інфраструктури, викликані останніми обстрілами, у регіоні впроваджено планові графіки відключень електроенергії. Це рішення ухвалено для стабілізації роботи енергосистеми, зменшення перевантажень та уникнення масових аварій.