Влада РФ, стикаючись з проблемою нестачі особового складу на передовій, ухвалила рішення відправляти курсантів військових училищ на фронт. Ці молоді люди залучаються не тільки до командування підрозділами, а й до участі в активних бойових діях на Херсонському та Запорізькому напрямках.