29 січня 2025 року стало черговим викликом для жителів Запоріжжя та області. Інтенсивні обстріли, спрямовані на енергетичну інфраструктуру регіону, спричинили серйозні пошкодження, що змусило енергетиків запровадити графіки планових відключень електроенергії.