29 січня 2025 року стало черговим викликом для жителів Запоріжжя та області. Інтенсивні обстріли, спрямовані на енергетичну інфраструктуру регіону, спричинили серйозні пошкодження, що змусило енергетиків запровадити графіки планових відключень електроенергії.
За офіційною інформацією ПАТ «Запоріжжяобленерго», ці заходи спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Подробиці про відключення світла передає «Всі вісті».
«Запровадження графіків відключень – це необхідність, яка допомагає уникнути повного колапсу системи», – зазначають представники компанії.
Влада та енергетики активно працюють над відновленням пошкоджених мереж, але масштаби руйнувань значні, і для повного відновлення потрібен час. Енергетики наголошують на важливості ощадливого використання електроенергії, адже це допоможе зменшити навантаження на систему та уникнути більш тривалих перебоїв.
Щоб полегшити підготовку до відключень, жителям запропоновано онлайн-сервіс, де можна перевірити, до якої групи відключень належить конкретна адреса. Це дозволяє заздалегідь спланувати свої справи, уникнути стресу та підготуватися до тимчасових перебоїв електроенергії. Також подробиці про відключення зазначені нижче:





Також ми повідомляли про те, що РФ перетворює будинки на ТОТ у військові об’єкти – партизани про нові склади боєприпасів окупантів.
