Ворог бив різними типами озброєння.

Наслідки ударів по Дніпропетровській області
Увечері 2 червня та вночі Росія понад 20 разів атакувала п’ять районів Дніпропетровської області дронами, бомбами та артилерією. Поранені двоє людей, розповів голова ОВА Олександр Ганжа.
В Павлоградському районі ворог бив по райцентру та Юріївській громаді. В Павлограді пошкоджені багатоповерхівка і авто, поранені чоловік 45 років та 75-річна жінка.
“У громаді понівечена інфраструктура та приватний будинок”, – сказав він.
Реклама
У Дніпровському районі під ударом були Дніпро та Підгородненська громада. Сталися пожежі.
“На Нікопольщині противник бив по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах. На Синельниківщині ворог поцілив по Яворницькій, Шахтарській і Миколаївській громадах. Пошкоджені багатоквартирні будинки, приватна оселя та інфраструктура”, – додав Ганжа.
У Криворізькому районі росіяни били по Кривому Рогу та Апостолівській громаді. Зайнялися пожежі.
- Росіяни знову атакували Дніпропетровщину: є пошкодження
- ФотоВісім людей постраждали внаслідок атаки росіян по Дніпровському районі
- Росія вдарила по Дніпру, відомо про постраждалих (доповнено)
Нікополь Павлоград Дніпропетровська область
