Пошкоджені сонячні панелі.

Вдруге за день, 1 червня, окупанти атакували південь Одещини. Постраждала цивільна інфраструктура.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Внаслідок ворожої атаки ударними безпілотниками пошкоджені сонячні панелі альтернативної генерації на території приватного підприємства.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
- Уранці 1 червня російські війська завдали удару по цивільній інфраструктурі півдня Одеської області. Під обстрілом опинилося пологове відділення лікарні.На момент удару у відділенні перебували шість породіль із новонародженими дітьми, а також одна жінка, яка перебувала безпосередньо у процесі пологів.
- Росія замовила понад 100 тисяч “Шахедів” на 2026 рік та карає за зрив виробництва, – ГУР
- Зеленський: Україна уразила 15 російських НПЗ з початку року
- Буданов: Європа має сформувати єдину позицію для участі у переговорному процесі щодо завершення війни
безпілотники Одеська область сонячні батареї війна з Росією
