Окупанти спрямували кілька десятків ударних дронів.

вокзал у Шостці
Вночі 30 травня російські війська спрямували кілька десятків дронів-камікадзе по залізничній інфраструктурі Шостки на Сумщині. Унаслідок атаки знищено будівлю вокзалу в Шостці та пошкоджено інфраструктуру залізничної станції.
Про це повідомляє міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
“Цивільний вокзал, з якого щодня сотні мешканців Сумщини вирушали у своїх мирних справах став черговою ціллю країни-терориста”, – ідеться у повідомленні.
Жертв серед працівників і пасажирів немає: під час атаки люди перебували в укриттях.
Залізничники працюють над ліквідацією наслідків обстрілу.
- Уночі 30 травня ворог завдав масованого удару БпЛА по Шосткинській громаді Сумської області. Унаслідок обстрілів є пошкодженні та руйнування інфраструктури.
- Дрон із 82-мм міною, аеростат і лазерний тренажер для зенітників. Що Міноборони кодифікувало у травні
- Російські дрони атакували АЗС у Сумах
- РФ завдала дронового удару по Шосткинській громаді Сумщини, є руйнування
Сумська область війна з Росією обстріли РФ
