Один із чоловіків у важкому стані.

Наслідки російського обстрілу на Дніпропетровщині
Російська армія атакувала Дніпропетровську область і поранила там чотирьох людей.
Про це написав у телеграмі начальник ОВА Олександр Ганжа.
«Четверо людей дістали поранень. Росіяни атакували Васильківську громаду», – розповів він.
Через ворожий удар поранені троє чоловіків та одна жінка. Двоє постраждалих госпіталізовані. 64-річний чоловік у важкому стані.
Пошкоджені 3 багатоповерхові будинки, 13 приватних і приміщення селищної ради.
- Минулої доби російські окупанти атакували Нікопольський район артилерією та дронами. Семеро людей дістали поранень, серед них двоє – діти.
- Від початку доби на фронті пройшло понад 50 боїв
- ФотоЗеленський: близько 100 постраждалих і четверо загиблих внаслідок масованої атаки РФ
- Після атаки РФ усі об’єкти Київводоканалу працюють в штатному режимі, – КМДА
обстріли Дніпропетровська область війна з Росією
