Росіяни стріляли по інфраструктурі.

Російська армія кілька разів вдарила по Кривому Рогу і атакувала Зеленодольську громаду. Унаслідок перших ударів було пошкоджено інфраструктуру, приватні оселі і вантажівку.
Про це в Telegram повідомив в.о. голови Криворізької РДА Віталій Шпак. Керівник Ради оборони міста Вілкул повідомив, що після цього росіяни знову атакували інфраструктуру.
“Ще один ворожий удар по об’єкту інфраструктури. На зараз, на жаль, один чоловік загинув, один поранений”, – сказав він.
