Двоє людей загинуло, стільки ж отримали осколкові поранення.

вибухонебезпечні предмети
На прикордонні Сумщини є загиблі та поранені внаслідок детонації вибухонебезпечних предметів.
Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.
“5 квітня в одному із сіл Свеської громади, попередньо, під час гасіння загоряння трави люди натрапили на вибухонебезпечний предмет”, – йдеться в повідомленні.
52-річний чоловік та 70-річна жінка отримали травми несумісні з життям та загинули на місці події.
Сьогодні, 6 квітня, в іншій частині громади двоє чоловіків рухалися трактором і наїхали на вибухонебезпечний предмет. Попередньо, вибухівку, скинуту з дрона.Чоловіки 53 та 48 років отримали уламкові поранення, їх госпіталізували.
“Ворог застосовує мінування, у тому числі дистанційне – за допомогою дронів.Не підходьте до підозрілих предметів і обов’язково пояснюйте це дітям”, – наголошують в ОВА.
