Також уражені об’єкти ворога на ТОТ України.

вибухи біля Липецька, фото ілюстративне
Українські бійці уразили нафтобазу росіян, пункти управління БпЛА та інші важливі об’єкти.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Командування підтвердило, що ніч на 6 січня підрозділи Сил оборони України завдали вогневого ураження по нафтобазі «Гєркон Плюс» у районі населеного пункту Стрілецькі Хутори Липецької області РФ.
Та місці зафіксували вибухи, пожежу, наразі уточнюють ступінь збитків.
Також уражені пункти управління безпілотних літальних апаратів росіян у таких локаціях:
- Покровськ, Донецька область, Україна;
- Валєтовка, Курська область, РФ;
- Грайворон, Білгородська область, РФ.
Серед втрат окупантів – і радіолокаційна станція 9С32 зенітного ракетного комплексу С-300В у районі Новоянісолі на тимчасово окупованій території Донецької області.
Окрім цього, Сили оборони України завдали удару по району зосередження живої сили окупантів у районі Старосєлья Білгородської області.
- Того ж дня Генштаб заявив, що біля Неї (Костромська область Росії) українські бійці уразили 100 арсенал Головного ракетно-артилерійського управління російського міноборони.
