оновлюється
Енергетична ситуація залишається напруженою: у неділю в більшості областей знову вимикатимуть світло.

Світло продовжать вимикати / колаж УНІАН, фото УНІАН, ua.depositphotos.com
У неділю, 4 січня, графіки погодинних відключень електроенергії діятимуть у більшості областей України. Крім побутового сектору, заходи обмеження торкнуться також і промислових споживачів – для них запроваджують графіки обмеження потужності, пише “Укренерго” в Telegram.
Причина та сама – наслідки триваючих російських ударів по критичній інфраструктурі України. Громадян закликали економно споживати електрику в ті години, коли вона з’являється в будинках за графіком.
Відео дня
Новина доповнюється…
