
Відео Президент Володимир Зеленський заявив, що імпорт газу з Греції розпочнеться у січні наступного року.
Про це глава держави повідомив під час спільного з прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом спілкування із журналістами в Афінах, передає кореспондент Укрінформу.
«Постачання газу (з Греції – ред.) розпочнеться вже у січні. І це важливо, що в першому кварталі (2026 року – ред.) будуть реалізовані наші перші домовленості», – розповів Зеленський.
Він додав, що крім «домовленості про оперативне постачання газу, є й довгострокові домовленості».
Оновлюється…
Фото: скріншот
