У Запоріжжі станом на ранок 23 січня зафіксовано вже 45 постраждалих внаслідок нічного масованого удару з боку Росії.
Про це у Телеграм повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, передає «Всі вісті».
«Люди продовжують звертатись до медичних закладів після нічної атаки. На жаль, кількість постраждалих зростає», – зазначив Федоров.
Окрім цього, внаслідок обстрілу постраждали двоє працівників компанії «Запоріжжяобленерго». Як розповів очільник підприємства Андрій Стасевський, їхні бригади працювали на ліквідації наслідків попереднього удару дронів, коли ворог завдав повторного ракетного удару.
«Більшість працівників встигли укритися, але двоє наших колег зазнали поранень уламками скла. На щастя, їхньому життю наразі нічого не загрожує», – повідомив Стасевський.
За даними рятувальників, удар РФ був здійснений у два етапи: спочатку Запоріжжя атакували безпілотники, а згодом – чотири ракетні удари. На місці продовжуються рятувальні роботи, фахівці ліквідовують наслідки руйнувань.
Також ми писали про те, яке покарання чекає чоловіка з Запоріжжя, якого засудили за ухилення від мобілізації.
