Євросоюз підтримуватиме Україну фінансово протягом усього наступного року — Кошта

Євросоюз підтримуватиме Україну фінансово протягом усього наступного року — Кошта

Європейський Союз буде продовжувати надавати Україні економічну, гуманітарну та військову допомогу, зокрема, виділить 4,2 мільярди євро для підтримки українського бюджету вже до кінця року, і у наступного року перераховуватиме Україні 1,5 мільярда євро щомісяця.

Про це сьогодні у Києві під час спільної прес-конференції з Президентом України Володимиром Зеленським заявив Президент Європейської ради Антоніу Кошта, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вже цього місяця Європейський  Союз  надасть Україні додаткові 4,2 мільярди євро, щоб  підтримати український бюджет.  На додачу до цього, починаючи з наступного місяця (з січня – ред.),  ми будемо надавати ще цілий рік, кожного місяця  по 1,5  мільярди євро допомоги. Ці кошти ми отримуємо від використання заморожених російських активів, і вони також можуть бути використані для військових  цілей», — сказав Президент Євроради.

Оновлюється…

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *