Його визнали винним у залишенні в небезпеці, що призвело до смерті трьох осіб.

Деснянський районний суд Києва визнав колишнього сторожа столичної поліклініки Вадима Мошкіна винним у залишенні у небезпеці, що призвело до смерті трьох осіб. Йому призначено 4 роки тюремного покарання.
Про це повідомляє “Судовий репортер”.
Мошкін вину не визнавав. Адвокат просив виправдати його і пояснював, що все відбулося дуже швидко і сторож просто не встиг відчинити двері в укриття.
- У ніч на 1 червня під час ракетної атаки Росії в Києві загинули троє людей, серед яких – 9-річна дитина. Вони намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені. Сторож Мошкін вважається відповідальним за відкриття дверей під час тривоги.
- 20 червня минулого року директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роману Ткачуку повідомили про підозру. Голосіївський райсуд Києва відправив його під цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. Однак у серпні запобіжний захід Ткачуку змінили на нічний домашній арешт.
- Всього в справі про зачинене укриття підозри отримали: перша заступниця Деснянської РДА, директор лікарні, заступник директора з технічних питань та охоронець медзакладу. Охоронця взяли під варту на два місяці без права на заставу, решті призначили цілодобовий домашній арешт.