Словаччина не готова скасувати заборону на імпорт української сільгосппродукції — Фіцо

Словаччина не готова скасувати заборону на імпорт української сільгосппродукції — Фіцо

Прем’єр-міністр Роберт Фіцо під час своєї першої поїздки за межі Братислави після пережитого замаху заявив, що Словаччина не готова скасувати заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.

Фіцо разом із міністром сільського господарства Словаччини Річардом Такачем у понеділок відвідав ферму у селі Словенська Нова Вес, щоб перевірити врожай зерна.

Під час візиту Фіцо у короткій заяві сказав, що Словаччина не готова скасувати заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України. Він також подякував фермерам за їхню роботу.

Зазначається, що словацький прем’єр, на його було скоєно напад 15 травня, користувався палицею і не відповідав на запитання представників ЗМІ.

Як повідомляв Укрінформ, у травні 2023 року Єврокомісія заборонила імпорт українських пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику до Болгарії, Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії за наполяганням цих країн. 5 червня дію заборони було продовжено до 15 вересня 2023 року.

15 вересня Єврокомісія оголосила, що Євросоюз не продовжуватиме тимчасові обмеження щодо експорту зерна з України до п’яти сусідніх країн.

Словаччина була серед країн, які оголосили про намір надалі блокувати імпорт української агропродукції.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *