Українці стали менше купувати нові машини: названі найпопулярніші авто червня

Українці стали менше купувати нові машини: названі найпопулярніші авто червня

Лідерство на ринку нових авто продовжує утримувати японська марка Toyota  / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

У червні в Україні було зареєстровано близько 5,2 тисячі нових легкових авто, що на 8% менше ніж торік, повідомляє «Укравтопром».

За словами аналітиків, попит на нові авто вперше у цьому році продемонстрував негативну динаміку у річному обчисленні. Так, відносно травня минулого року споживча активність на авторинку зменшилась на 7%. В цьому році менше автомобілів купували тільки у січні.

Лідерство на ринку нових авто продовжує утримувати японська марка Toyota з кількістю 853 авто. Друге місце вперше посіла BMW – 545 авто. Третій результат у Renault – 487 авто. Також в топ-5 червня потрапили Skoda — 278 та Volkswagen — 269 авто.

Відео дня

Зазначається, що бестселером місяця на українському ринку нових легковиків став кросовер Renault Duster, у заліку якого 447 реєстрацій. 

Всього, з початку року, в Україні було зареєстровано понад 32,8 тисячі нових легкових авто, що на 21% більше, ніж за аналогічний період 2023 року.

Український ринок авто — останні новини

За першу третину 2024 року в Україну було імпортовано більше 21 тисячі легкових електрокарів, з яких 5,5 тисячі виявились новими, а ще майже 16 тисяч – вживаними. 

Загалом за чотири місяці 2024 року в Україну імпортували понад 118 тисяч легкових авто, включаючи нові та вживані. Найбільшими постачальникам автомобілів тоді виявились Німеччина, Китай та США. 

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *