Зеленський: Липень може принести Україні більше сили в захисті неба

Зеленський: Липень може принести Україні більше сили в захисті неба

Також будуть спільні кроки з партнерами у Європі та безпекові договори.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський заявив, що цього місяця можуть посилити захист України у небі.

Як сказав глава держави у вечірньому відеозверненні 1 липня, з військовими нині обговорили «деякі наші принципові рішення – кроки, які готуємо, щоб окупант втрачав більше своєї логістики, більше техніки, більше своїх надій розширити війну». 

«Для Росії все це повинно закінчитися програшем, і тільки так програє сама ідея війни проти України. Ми робимо все для цього і зброєю, і дипломатією. Відповідні процеси йдуть пліч-о-пліч», — сказав глава держави.

Зеленський зазначив, що під час кількох нарад із представниками Офісу Президента і Міністерства закордонних справ пройшлися всіма планами на липень. 

«І цей місяць може принести Україні ще більше сили, зокрема в захисті неба та в наближенні реальної безпеки для нашої країни. Чітко бачимо, що маємо реалізувати в перемовинах із партнерами, передусім американськими», — додав Президент.

Зеленський зазначив, що буде «далекобійна зброя, винищувачі для України достатньої якості та кількості,  більше систем ППО» і що «для цього потрібне американське лідерство». 

Також триває робота над євроінтеграцією і новими безпековими договорами.

«Готуємо подальші спільні кроки з партнерами у Європі, і наступні місяці мають показати прогрес у наближенні України до Євросоюзу. Це і процедура скринінгу, і підготовка умов майбутнього договору про приєднання України до ЄС. Будуть і нові двосторонні безпекові угоди з нашими партнерами», — сказав глава держави.

  • У Данії мають пройти підготовку близько сотні українських фахівців для обслуговування винищувачів F-16. З них 50 з них вже пройшли навчання і беруть участь у підготовці перших літаків в Україні.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *