У Міненерго пояснили, коли світла в будинках українців побільшає

У Міненерго пояснили, коли світла в будинках українців побільшає

Гринчук вказала, що наразі проводять техобслуговування та ремонти на об’єктах / колаж УНІАН, фото Міненерго, фото ua.depositphotos.com

Після останніх російських ударів по енергосистемі в Україні зберігається дефіцит електроенергії. Ситуація з відключеннями світла стане кращою, коли будуть завершені ремонтні роботи на постраждалих об’єктах.

Заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук зазначила, що фахівці проводять технічне обслуговування всіх доступних енергетичних і генерувальних потужностей, щоб без особливих проблем пройти осінньо-зимовий період.

«Зараз нам усім дуже складно терпіти відключення, але ми всі маємо розуміти, що взимку буде набагато гірше. Тому ми намагаємося зараз зробити все можливе, щоб доступні потужності, і ті, які ми відновлюємо після пошкоджень, безперебійно працювали протягом осінньо-зимового періоду», — заявила чиновниця в ефірі телемарафону.

Відео дня

Водночас вона заявила, що ситуація зі світлом стане кращою, коли проведуть техобслуговування і завершаться ремонти, насамперед на атомних блоках, які забезпечують понад половину покриття потреб.

«Після суботніх атак продовжуємо відновлення, тож справді дефіцит через спекотну погоду трохи збільшився в ці дні. Однак, думаю, що скоро ситуація покращиться, якщо не буде додаткових обстрілів», — зазначила Гринчук.

За її словами, росіяни дуже добре знають, які саме об’єкти треба атакувати, щоб завдати максимальної шкоди енергетичній системі. Також Гринчук зазначила, що система цілісна і «ми робимо все, щоб у наступні місяці у нас було набагато більше електроенергії».

Відключення світла — останні новини

В Україні з 24 червня встановлять рівномірні ліміти споживання між областями. Таким чином обсяг споживання мають розподіляти вже після врахування критичної інфраструктури.

Водночас 24 червня генеральний директор YASNO Сергій Коваленко заявив, що в Києві можуть відключати світло в «сірих зонах» графіків.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *