Що буде з курсом долара в Україні в липні: прогноз експертів

Що буде з курсом долара в Україні в липні: прогноз експертів

Експерт зазначив, що курс гривні зараз формується виходячи із золотовалютних резервів / колаж УНІАН, фото REUTERS, фото УНІАН

Курс долара в Україні постійно змінюється, але найчастіше ці зміни демонструють зростання. Експерти дали прогноз, що буде з курсом валют у липні.

Економічний експерт Борис Кушнірук у коментарі 24 Каналу зазначив, що курс долара може як опуститися, так і підскочити. Він вказав, що золотовалютні резерви України — це джерело, з якого формується курс гривні.

«У принципі, Національний банк може встановити курс на рівні як 35 гривень, так і 45 гривень», — заявив Кушнірук.

Відео дня

Зі свого боку банкір Ганна Золотько зазначила, що наприкінці червня очікується помірне зростання попиту на валюту.

«У цей період імовірне помірне подорожчання іноземної валюти в усіх сегментах валютного ринку. Ймовірно, вона коливатиметься в межах коридору 40,70 — 41,30 гривні за долар», — підсумувала Золотько.

Курс долара в Україні — думка експертів

Віцепрезидент Асоціації українських банків, голова правління «Глобус Банку» Сергій Мамедов спрогнозував, що на літній період девальвація гривні буде майже нульовою, а коливання курсу долара відбуватиметься в межах коридору 40-41 грн.

При цьому аналітики вважають, що середній курс долара у 2024 році становитиме 40,1 гривні, а наприкінці року — 42 гривні за долар.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *