В Україні для критичної інфраструктури хочуть скласти два списки — на  літній та зимовий сезони

В Україні для критичної інфраструктури хочуть скласти два списки — на літній та зимовий сезони

Державна інспекція енергетичного нагляду планує завершити оновлення списку об'єктів критичної інфраструктури, які не підпадають під дію графіків відключень, до 1 липня.

Про це повідомив голова інспекції Руслан Слободян в ефірі Суспільного, передає Укрінформ із посиланням на Держенергонагляд.

"Наразі процес оновлення переліку об’єктів критично важливої інфраструктури з гарантованим електропостачанням відбувається у кожній області. Це досить копітка робота, яка потребує аналізу умов електропостачання сотень споживачів. Очікуємо, що загалом цей процес завершиться до 1 липня", — сказав Слободян.

За його словами, з переліку уже виключено десятки, а в деяких областях – понад сотню споживачів. Крім того, перелік об’єктів критичної інфраструктури з гарантованим електропостачанням пропонується розділити за сезонами – на літній та зимовий.

"Зараз до переліку включено серед іншого об’єкти, що надзвичайно важливі упродовж опалювального періоду, але влітку не працюють. Тому зараз їх доцільно виключити з переліку, а із настанням холодів повернути до нього", — пояснив Слободян.

Крім того, там, де не можна заживити об’єкти на різні лінії електропередачі, розглядається можливість ручного перемикання у випадку застосування графіків відключень.

Як повідомлялося, з 8 червня у тестовому режимі працює новий порядок застосування графіків погодинних відключень.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *