Нафта торгується різнонаправлено після зростання цін напередодні

Нафта торгується різнонаправлено після зростання цін напередодні

Нафта на торгах у вівторок, 18 червня, торгується різнонаправлено після зростання цін на попередній сесії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Ф’ючерси на глобальну еталонну нафту Brent знизилися на 13 центів, або 0,15%, до $84,12 за барель. Ф'ючерси на нафту West Texas Intermediate у США зросли на 14 центів, або 0,17%, до $80,19 за барель.

Як пише Reuters, обидва контрольні показники зросли приблизно на 2% у понеділок, закрившись на найвищому рівні з квітня.

«Ринок нафти знову зосередився на фундаментальних показниках, які протягом деякого часу були м’якими», — сказав стратег BoFA із сировинних товарів і деривативів Франциско Бланч у коментарі для клієнтів, додавши, що глобальні запаси сирої нафти й зберігання нафтопродуктів у Сполучених Штатах і Сингапурі, серед інших місць були вищими.

Тим часом зростання світового попиту на нафту сповільнилося до 890 тис. барелів на день (б/д) у річному обчисленні у І кварталі, й дані свідчать про те, що зростання споживання, ймовірно, ще більше сповільнилося у ІІ кварталі, сказав він у записці.

Виробництво нафтопереробних заводів (НПЗ) у Китаї впало на 1,8% порівняно з рівнем минулого року в травні, показали дані статистичного бюро країни в понеділок, оскільки НПЗ провели плановий ремонт, а маржа перероблення зазнала тиску через зростання вартості сирої нафти.

Ринки також шукали подальших підказок щодо процентних ставок і того, як буде розвиватися ситуація з попитом у США, оскільки кілька представників Федеральної резервної системи (ФРС) США виступатимуть у вівторок.

Деякі аналітики залишаються позитивними щодо впливу на ціни продовження скорочення постачань групою ОПЕК+.

Настрої інвесторів відновлюються після того, як ОПЕК+ здивувала гравців, оголосивши про плани розпочати збільшення видобутку з початку жовтня.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *