Світло вимикатимуть набагато частіше: в «Укренерго» дали невтішний прогноз до кінця липня

Світло вимикатимуть набагато частіше: в «Укренерго» дали невтішний прогноз до кінця липня

В Україні почастішають відключення світла / фото ua.depositphotos.com

У наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі буде набагато важчою, ніж зараз. Про це в ефірі «Суспільного» повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За його словами, дещо більше будуть застосовуватися графіки відключень світла з 11:00 до 23:00 графіки, аніж у решту часу доби. І так триватиме, орієнтовно, до кінця липня, зазначив Кудрицький,

«Це пов’язано з особливостями ремонту на енергоблоках атомних електростанцій. Тому треба готуватися до того, що десь місяць-півтора графіки будуть з нами, будуть присутні в нашому житті. І вони можуть бути, особливо у вечірні години, у години пікового споживання, скажімо так — досить суттєвими», — заявив він.

Відео дня

Також Кудрицький додав, що на тривалість відключень глобально впливають три фактори:

«Це ремонти атомних електростанцій, які традиційно проводяться влітку. Це величини імпорту. І це погода, яка впливає на споживання».

Відключення світла в Україні — прогноз на зиму

Нагадаємо, генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко, прийдешньої зими українці можуть отримувати п’ять-шість годин електроенергії на день, але все залежатиме від обставин:

«Якщо відповідати на запитання: шість-п’ять годин світла для споживачів на день — це досить реально, але я думаю, що може бути краще. Це залежить від того, скільки ми відновимо. Тому щодо прогнозу на зиму: я вважаю, що потрібно готуватися, виходячи з того, що буде 5-6 годин світла на день. Але наприкінці серпня потрібно буде оновити прогноз, тому що ми будемо розуміти, скільки в нас наявної генерації».

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *